Son Güncelleme:
01/04/2022 - 12:18

YAPI İŞLERİ VE TEKNİK DAİRE BAŞKANLIĞI

YAPI BAKIM MÜDÜRLÜĞÜ

Adı Soyadı Ünvanı/Görevi  E-Posta
Melek ÇAĞLI Yapı Bakım Müdürü - Şube Müdürü cmelek@metu.edu.tr
OFİS ÇALIŞANLARI
M. Buğra ERDOĞAN Koordinatör - İnşaat Teknisyeni ebugra@metu.edu.tr
Aysun SEYHAN Sekreter saysun@metu.edu.tr
Öznur DAŞBAŞI Ofis Hizmetleri Personeli oznurd@metu.edu.tr
Turgay TURAN Evrak ve Ofis Hizmetleri - Teknisyen tturan@metu.edu.tr
Cantürk GÖLLÜ İnşaat Teknikeri gollu@metu.edu.tr
DEPO
Doğan YENİARAS Taşınır Kayıt Yetkilisi - Teknisyen ydogan@metu.edu.tr
Demir GÜVEZ Depo Görevlisi / Tekniker guvez@metu.edu.tr
MARANGOZ ATÖLYESİ
Selahattin KARA Marangoz Atölyesi Sorumlusu - Tekniker skara@metu.edu.tr
Nevzat SÜTÇÜ Ağaç İşleri Teknisyeni nsutcu@metu.edu.tr
Durmuş BAĞLIOĞLU Ağaç İşleri Teknisyeni sdurmus@metu.edu.tr
Haydar SENEKLİOĞLU Ağaç İşleri Teknisyen Yardımcısı shaydar@metu.edu.tr
Süleyman Akkuzu Ağaç İşleri İşçisi
suakkuzu@metu.edu.tr
BOYA ATÖLYESİ
Naim Cengiz Boya Atölyesi Sorumlusu - Teknisyen naimc@metu.edu.tr
Ali AYDOĞAN Boya Atölyesi Sorumlu Yardımcısı  aydoganali@metu.edu.tr
Salih ATASEVER Boya Atölyesi İşçisi salihata@metu.edu.tr
Seyfi EĞİLMEZ Boya Atölyesi İşçisi seyfi@metu.ed.tr
Abdi BÜLBÜL Boya Atölyesi İşçisi abdi@metu.edu.tr
ALİ KÖR Boya Atölyesi İşçisi alikor@metu.edu.tr
Emre DURGUN Boya Atölyesi İşçisi edurgun@metu.edu.tr
DEMİR ATÖLYESİ
İsmail YILDIRIM Atölye Sorumlusu - Tekniker yismail@metu.edu.tr
Hüseyin AYDOĞDU Atölye Sorumlusu Yardımcısı - Tekniker haydogdu@metu.edu.tr
Salim SİBER Metal İşleri Teknisyeni ssiber@metu.edu.tr
Sahismail TEKİN Demir Atölyesi İşçisi sahtekin1976@metu.edu.tr
ÇATI ATÖLYESİ
Ali Kemal BEKTAŞ Atölye Sorumlusu - Mekatronik Teknikeri akemal@metu.edu.tr
Ahmet KELEŞ Atölye Sorumlusu Yardımcısı - Tekniker Yardımcısı akeles@metu.edu.tr
Gökhan YÜKE Tekniker Yardımcısı gyuke@metu.edu.tr
CAM ATÖLYESİ
Kemal ATASEVER Atölye Sorumlusu - Cam Atölyesi İşçisi akemal@metu.edu.tr
Onur ACAR Cam Atölyesi İşçisi onuracar@metu.edu.tr
İNŞAAT GRUBU
M. Buğra ERDOĞAN İnşaat Grubu Sorumlusu - İnşaat Teknisyeni ebugra@metu.edu.tr
Ahmet CAN İnşaat Grubu Sorumlu Yrd. - Teknisyen Yrd. acan@metu.edu.tr
Necdet ŞAHİN Duvarcı - Tekniker Yardımcısı snecdet@metu.edu.tr
Bayram DOĞAN Kalıpçı - İşçi bayramd@metu.edu.tr
Elvan GÜNDÜZ Sıvacı - İşçi egunduz@metu.edu.tr
Ayhan ALKAN Teknisyen  ayhanalk@metu.edu.tr
Adem KESKİN İnşaat Atölyesi İşçisi adkeskin@metu.edu.tr
Hasan ATAOĞLAN İnşaat Atölyesi İşçisi ahasan@metu.edu.tr
Bayram KIZILÇAM İnşaat Atölyesi İşçisi bayramk@metu.edu.tr
Ramazan MUCUR İnşaat Atölyesi İşçisi rmucur@metu.edu.tr
Soner GÜVEZ İnşaat Atölyesi İşçisi sguvez@metu.edu.tr
Abdulnasır GEDİK İş Makinesi Operatörü agedik@metu.edu.tr
Kemal KALELİ İş Makinesi Operatörü kkaleli@metu.edu.tr
Özgür SAFCIOĞLU Atölyeler Çevre ve Temizlik İşleri Sorumlusu ozgursa@metu.edu.tr